Azsoft jídelna je moderní, stabilní a přehledný systém umožňující objednávku a výdej jídel v provozech typu závodní jídelna, školní jídelna apod. Systém přebírá vlastnosti z restauračního software jako jsou široké možnosti skladového hospodářství, rychlé plánování jídelníčku, vlastní výroba jídel. V případě,že není doplňkový prodej minimalizuje nároky na obsluhu – stačí pracovníci na výdej stravy. Systém sám generuje objednávky dle zadaných časových intervalů a rozesílá je elektronickou poštou. Kvalitní podpora dodavatele je samozřejmostí.

Jak funguje AZsoft Jídelna?

1. Objednávkový terminál

  Zaměstnanec (strávník) si objednává stravu na dotykovém terminálu (obvykle u vstupu na pracoviště nebo může být i v jídelně). Po identifikaci čipovou kartou (tato karta je stejná jakou v příslušné firmě používají) si objedná dle data a příslušné nabídky. Časově dopředu je omezené pouze vložením jídelníčku. Objednávky dodavatelské firmě odcházejí s výhledem na tří dny dopředu. Samozřejmostí je zrušení objednávky případně její změna. Jídelníček je zobrazen jmenovitě nikoliv čísly. Jídla je také možné objednávat i pomocí master čipu (oprávněná osoba) pokud zaměstnanec nemá čip.

2. Výdej jídla

  Příchozí strávník přiloží identifikátor ke čtečce umístněné na začátku výdejního pultu. Na obrazovce se zobrazí jméno strávníka a jeho objednané jídlo. Zobrazeno je několik objednávek najednou postupně jak strávníci přicházejí. Obsluha může připravovat další porce bez prostojů, nic nepotvrzuje pouze se věnuje přípravě jídel. Pracovník na pokladně zaúčtuje doplňkový prodej pokud je. Platba doplňkového prodeje může být hotově případně s předplaceného konta strávníka Strávník odchází dobře najeden, objedná si na další den.

3. Objednávka přes internet

  Strávník se připojí a přihlásí na příslušný portál z pohodlí kanceláře či domova a objedná jídlo nebo změní svoji objednávku. Barevné provedení a struktura portálu bývá přizpůsobeno firemnímu webu.

4. Vyúčtování jídla

  Vyúčtování se provádí v manažerském modulu systému pro celou skupinu strávníků. V jednoum provozu mohou být stravováno několik firem z různými parametry zpracování jakou je výše dotace, limit účtování na firmu aj .

Databáze jídel

 • Systém vychází z restauračního systému, tzn. že umožňuje tvorbu libovolného množství karet jídel, nápojů a dalšího zboží
 • Samozřejmostí je cenotvorba, odpisy zboží…
 • Příprava jídelních lístků na delší období – tisk
 • Archivace jídelních lístků

Samozřejmostí je možnost objednávky nebo zrušení stravy z tepla kanceláře či z domova – náhled webového objednávacího rozhraní.

Objednávkový terminál

Všechny naše lze propojit mezi sebou i do dalších modulů přes internet!

24/7 podpora
26 let na trhu
700+ instalací
363 960+ metrů kabelů

Naši spokojení klienti

Našich klinetů si velmi vážíme a ke každému přistupujeme individálně, přesně podle jeho požadavků. V našich referencích naleznete výběr našich dalších zákazníků.

Škoda Auto a.s.
Škoda Auto a.s.
Správa lázeňských zdrojů a kolonád Karlovy Vary
Hotel Riviera, Děpoltovice
Doupovské uzeniny
Maso Pelant Bochov
Restaurace a Sportovní areál Vitality Slezsko Vendryně
Restaurace a Sportovní areál Vitality Slezsko Vendryně
HC Oceláři Třinec
HC Oceláři Třinec
Restaurace Kocanda Děčín
Restaurace Kocanda Děčín
Nechte se kontaktovat Nechte se kontaktovat
— budeme Vás kontaktovat co nejdříve.